Częste pytania

Co należy zabrać z sobą?

Poza dobrym nastawieniem nie trzeba mieć nic. Zatroszczymy się o Was a w ramach wstępu dostaniecie duży ręcznik do owinięcia, mniejsze ręczniki, prześcieradło oraz jednorazowe papucie.

A co ze strojem kąpielowym?

Duży ręcznik jaki otrzymacie służy za ubiór do przemieszczania się po pomieszczeniach SPA, dlatego też nie trzeba mieć kąpielówek/stroju kąpielowego. W trakcie kąpieli także zachęcamy byście czuli się jak w domu – to naprawdę pomaga się zrelaksować! Tym niemniej, jeśli z różnych przyczyn wolicie mieć ubrane kąpielówki/strój kąpielowy, to nie ma przeciwskazań.

Naprawdę będziemy kąpać się w piwie?

W tym miejscu należy wytłumaczyć zasadniczą rzecz. Nie, podczas procedury nie kąpiemy się w alkoholu ale w tych substancjach aktywnych, które składają się na piwo i najlepiej działają na skórę, organizm i zmysły. Kąpiel przygotowana jest na bazie mieszanki słodu i chmielu z lokalnego browaru, wody, soli piwnych, oleju piwnego oraz piany z dodatkiem piwa. Wszystko to w odpowiednich proporcjach sprawia, że kąpiel w naszym SPA to jednorazowe doznanie.

Ile osób zmieści się do SPA?

Za główny cel wyznaczyliśmy sobie komfort, spokój i poczucie ekskluzywności jakie chcemy zagwarantować naszym Gościom. Dlatego też postawiliśmy na kameralne zabiegi w których uczestniczyć może do 4 osób na raz. Jako że procedura składa się z kilku elementów, grupy zorganizowane mogą rotować czwórkami co godzinę zapewniając bezkolizyjne korzystanie z infrastruktury naszego SPA.

W czym tak na prawdę uczestniczymy i jak długo trwają zabiegi?

Procedura trwa ok. dwie godziny i składa się z sesji w infrasaunie, kąpieli w wannach z modrzewiu oraz z odpoczynku na łóżkach z sianem. Wszystko to w towarzystwie specjalnie dobranej muzyki.

A dlaczego „muzyczne“ SPA?

Wszystkim seansom towarzyszy barokowa (i nie tylko!) muzyka mistrzów w wykonaniu najlepszych interpretantów, która ma udowodniony wpływ na nasze samopoczucie i która spotęguje wrażenia jakie wyniesiecie z zabiegów oraz pozwoli choć na chwilę zapomnieć o „Bożym świecie“.

Jak wygląda lanie piwa samemu w wariancie za dopłatą, a jak ma się sprawa w wersji bez dopłaty?

W jednym z pomieszczeń znajduje się dwuosobowa wanna przy której znajdują się krany z piwem, dzięki czemu goście mogą częstować się naszym trunkiem bez konieczności przywoływania obsługi. W drugim pomieszczeniu znajdują się dwie wanny oddzielone zasłonami a piwo zamawia poprzez specjalny system komunikacji z recepcją (wystarczy nacisnąć przycisk!)

A co jeśli nie piję piwa lub jestem kierowcą?

Nie szkodzi..prosimy o zaznaczenie tego przy rezerwacji, zaproponujemy Państwu napoje bezalkoholowe.

Czy w trakcie zabiegów mogę skontaktować się z obsługą?

Tak, wszystkie pomieszczenia posiadają „przywoływacze“ obsługi których można użyć zarówno w przypadku braku piwa, pytań czy też problemów.

Czy ilość piwa jest naprawdę nieograniczona?

Z naszej strony tak, to od Was zależy ile złocistego trunku zdołacie wypić…

Co oznacza wariant VIP?

Wariant VIP oznacza zarezerwowanie wszystkich pomieszczeń SPA i korzystanie z wszelkich wygód według własnego uznania i w przez siebie wybranym porządku.

Czy istnieje możliwość zamówienia masażu?

Tak, świadczymy usługi masażu relaksacyjnego pleców i szyji na zamówienie w ramach seansu. Można też zamówić masaż na specjalnym fotelu masującym.

Czy w pomieszczeniach SPA jest sieć komórkowa?

W naszym SPA należy się zrelaksować i wyłączyć, dlatego polecamy wszystkie urządzenia elektroniczne zostawić w szatni. Jeśli ktoś jednak musi mieć dostęp do świata zewnętrznego, to w pomieszczeniach dostępny jest sygnał Wi-Fi, nie ma natomiast zasięgu sieci komórkowej.

Z jakim wyprzedzeniem należy zamawiać pobyt w SPA?

Polecamy dokonywać zamówienia minimalnie tydzień wcześniej, a jeśli chodzi o weekendy to z jeszcze większym wyprzedzeniem. Oczywiście zawsze można zadzwonić i zapytać czy aby konkretny termin nie jest wolny.

Czy pobyt w SPA można kupić w formie bonu podarunkowego?

Oczywiście, sprzedajemy bony i są one dostosowywane do Waszych potrzeb. Mogą zawierać wstęp do SPA lub też, dodatkowo, kolację lub nocleg. Na życzenie, po uprzedniej przedpłacie na polski rachunek bankowy, bony możemy posłać pocztą. Standardowo ważność bonu wynosi pół roku ale i tu do tematu podchodzimy indywidualnie.

Czy mogę przedłużyć ważność bonu podarunkowego?

Tak, można przedłużyć ważność bonu podarunkowego za opłatą 60 Zł za każde 3 miesiące.

Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne co do pobytu w SPA?

Pobyt w SPA jest polecany każdej dorosłej osobie, tym niemniej jeśli ktoś choruje na serce, ma wysokie ciśnienie krwi itd. To polecamy skonsultować pobyt w infrasaunie ze swoim lekarzem. Kąpieli nie polecamy też osobom po operacji serca ani kobietom w ciąży powyżej 3 miesiąca. Poza tym jedynym potencjalnym ryzykiem jest zaawansowana alergia na siano lub słomę.

Czy wstęp do SPA jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych?

Niestety w stu procentach nie. Możemy co prawda pomóc w dostaniu się do piwnic za pomocą wejścia technicznego, tym niemniej sama możliwość dostania się do pomieszczeń z wannami zależeć będzie od konkretnego przypadku, szerokości wózka inwalidzkiego itd. W każdym razie pomożemy jak tylko jest to możliwe.

Jak można płacić za SPA?

Płacić można przelewem oraz z wyprzedzeniem kartą kredytową lub gotówką (CZK, PLN lub EUR) w recepcji.

Co zrobić, jeśli nie mogę przybyć na umówiony termin?

Jeśli poinformujesz nas z odpowiednim wyprzedzeniem (ponad 24 godziny przed terminem), zorganizujemy nowy termin lub inne rozwiązanie sytuacji, wszystko bezpłatnie. W przypadku anulowania rezerwacji z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 60 Zł.

Czy kąpiel jest w 100% higieniczna?

Kąpiele przygotowane są dla każdego klienta od nowa. Po wizycie gości wanny są opróżniane a następnie pieczołowicie czyszczone. Nie ma możliwości wejścia do wanny „po kimś“, jest to ekskluzywny zabieg dzięki czemu nie można porównywać wizyty w naszym SPA chociażby z basenowymi jacuzzi.

Dlaczego wcześniej nie słyszałem o piwnym SPA ?

Kąpiele w mieszankach piwnych w towarzystwie muzyki i lokalnego piwa to popularna rzecz w Republice Czeskiej i jedna z ulubionych form relaksu dla Czechów. W Polsce piwne SPA dopiero raczkują. Jako iż nasz hotel znajduje się przy autostradzie A1 nasze SPA jest idealnie dostępne dla mieszkańców Polski, a dzięki posiadaniu wyjątkowego, rzemieślniczego piwa Oderberg oraz najlepszych surowców piwnych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie.